Zaterdag werden de finales van de jeugd clubteam competitie in Harderwijk gespeeld.
Het was heel jammer dat SNA niet met een juniorenteam kon uitkomen omdat Dave Bleeker (helaas zonder afbericht) niet beschikbaar was. De andere twee junioren Roy Coster en Kevin van Langen heb ik derhalve moeten afbellen.
SNA kwam nu uit in drie categorieën t.w. aspiranten, pupillen en (voor de eerste keer) welpen.
Het aspirantenteam met Ritchie Wijnker, Raymond Koopmanschap, Niels Weel en Stan Brink deed het behoorlijk goed en eindigde met een score van 11 uit 9 op de vijfde plaats.
Het pupillenteam met Timo Kuipers, Mitchel Mensinga, Bram van der Gragt, Jessica Tol en Leon Smids kwam in de breedte duidelijk tekort en eindigde met een score van 3 uit 7 op de laatste plaats.
Het welpenteam met Dennis Fagel, Danique Smids, René Emmaneel, Dinant en Luuk Terweijden speelde heel aardig en eindigde met een score van 6 uit 9 op de 10e plaats.
De volledige eindstanden van alle categorieën:
(Voor foto's zie de menulink: fotoalbums)
(Persoonlijke scores na de eindstanden)
Welpen | aw | pnt | wp | ||
1. | Denk en Zet 1 | Culemborg | 7 | 13 | 55 |
2. | DES | Lunteren | 7 | 11 | 55 |
3. | DCH | Harderwijk | 7 | 10 | 58 |
4. | Witte van Moort | Westerhaar | 7 | 8 | 50 |
5. | CTD | Arnhem | 7 | 7 | 45 |
6. | DC Zenderstad | IJsselstein | 7 | 7 | 45 |
7. | Damvereniging VBI | Huissen | 7 | 6 | 57 |
8. | Damclub Dronten | Dronten | 7 | 6 | 56 |
9. | WSDV | Wageningen | 7 | 6 | 42 |
10. | SNA | Heerhugowaard | 7 | 6 | 41 |
11. | DC Lent | Lent | 7 | 3 | 41 |
12. | Denk en Zet 2 | Culemborg | 7 | 1 | 43 |
Pupillen | aw | pnt | wp | ||
1. | WSDV 1 | Wageningen | 7 | 14 | 43 |
2. | Damclub Dronten | Dronten | 7 | 11 | 41 |
3. | WSDV 2 | Wageningen | 7 | 10 | 32 |
4. | DES | Lunteren | 7 | 6 | 26 |
5. | CTD | Arnhem | 7 | 4 | 22 |
6. | DC IJmuiden | IJmuiden | 7 | 4 | 20 |
7. | Damvereniging VBI | Huissen | 7 | 4 | 18 |
8. | SNA | Heerhugowaard | 7 | 3 | 22 |
Aspiranten | aw | pnt | wp | ||
1. | DC Zenderstad | IJsselstein | 9 | 17 | 59 |
2. | Hijken DTC | Hijken | 9 | 15 | 50 |
3. | WSDV | Wageningen | 9 | 12 | 41 |
4. | VGO | Hoogblokland | 9 | 11 | 41 |
5. | SNA | Heerhugowaard | 9 | 11 | 40 |
6. | RDC | Rijnsburg | 9 | 7 | 35 |
7. | ADC | Alphen a/d Rijn | 9 | 7 | 34 |
8/9. | DC IJmuiden | IJmuiden | 9 | 5 | 28 |
8/9. | Eureka | Landgraaf | 9 | 5 | 28 |
10. | DC Lent | Lent | 9 | 0 | 4 |
Junioren | aw | pnt | wp | ||
1. | DES | Lunteren | 9 | 17 | 42 |
2. | Denk en Zet 1 | Culemborg | 9 | 14 | 39 |
3. | DUO | Doetinchem | 9 | 12 | 36 |
4. | DEZ | Reeuwijk | 9 | 9 | 22 |
5. | DC Lent | Lent | 9 | 8 | 34 |
6. | GDC | Gorinchem | 9 | 7 | 25 |
7. | Witte van Moort | Westerhaar | 9 | 7 | 24 |
8/9. | OG Drachten | Drachten | 9 | 7 | 23 |
8/9. | WSDV | Wageningen | 9 | 7 | 23 |
10 | Denk en Zet 2 | Culemborg | 9 | 2 | 14 |
De uitslagen en de individuele scores tijdens de finaledag van de Jeugd Clubteam Competitie.
Hier volgen de uitslagen van de SNA welpen:
SNA - DES (Lunteren | 1 | - | 7 | SNA - WSDV 1 (Wageningen) | 5 | - | 3 | |
Dennis Fagel | 0 | - | 2 | Dennis | 2 | - | 0 | |
Danique Smids | 1 | - | 1 | Danique | 1 | - | 1 | |
René Emmaneel | 0 | - | 2 | René | 2 | - | 0 | |
Dinant Terweijden | 0 | - | 2 | Luuk Terweijden |
0 | - | 2 | |
SNA - VBI (Huissen) | 3 | - | 5 | SNA - Denk en Zet 2 (Culemborg) | 8 | - | 0 | |
Dennis | 2 | - | 0 | Dennis | 2 | - | 0 | |
Dannique | 1 | - | 1 | Danique | 2 | - | 0 | |
Dinant | 0 | - | 2 | René | 2 | - | 0 | |
Luuk | 0 | - | 2 | Dinant | 2 | - | 0 | |
SNA - Zenderstad (IJsselstein) | 3 | - | 5 | SNA - CTD (Arnhem) | 1 | - | 7 | |
Dennis | 2 | - | 0 | Dennis | 0 | - | 2 | |
Danique | 0 | - | 2 | René | 0 | - | 2 | |
René | 1 | - | 1 | Dinant | 1 | - | 1 | |
Luuk | 0 | - | 2 | Luuk | 0 | - | 2 | |
SNA - Lent | 5 | - | 3 | |||||
Dennis | 0 | - | 2 | |||||
Danique | 1 | - | 1 | |||||
René | 2 | - | 0 | |||||
Dinant | 2 | - | 0 |
Hier volgen de uitslagen van de pupillen:
SNA - DES (Lunteren) | 2 | - | 6 | SNA - WSDV 1 (Wageningen) | 2 | - | 6 | |
Mitchel Mensinga | 0 | - | 2 | Timo | 1 | - | 1 | |
Timo Kuipers | 2 | - | 0 | Leon | 0 | - | 2 | |
Leon Smids | 0 | - | 2 | Mitchel | 1 | - | 1 | |
jessica Tol | 0 | - | 2 | Bram van der Gragt | 0 | - | 2 | |
SNA - WSDV 2 | 3 | - | 5 | SNA - VBI (Huissen) | 4 | - | 4 | |
Timo | 1 | - | 1 | Timo | 2 | - | 0 | |
Mitchel | 2 | - | 0 | Mitchel | 0 | - | 2 | |
Bram | 0 | - | 2 | Leon | 0 | - | 2 | |
Jessica | 0 | - | 2 | Jessica | 2 | - | 0 | |
SNA - CTD (Arnhem) | 3 | - | 5 | SNA - Dronten | 3 | - | 5 | |
Timo | 0 | - | 2 | Timo | 0 | - | 2 | |
Mitchel | 2 | - | 0 | Mitchel | 2 | - | 0 | |
Jessica | 0 | - | 2 | Leon | 0 | - | 2 | |
Bram | 1 | - | 1 | Jessica | 1 | - | 1 | |
SNA - IJmuiden | 5 | - | 3 | |||||
Timo | 1 | - | 1 | |||||
Mitchel | 2 | - | 0 | |||||
Leon | 0 | - | 2 | |||||
Bram | 2 | - | 0 |
Hier volgen de uitslagen van de aspiranten:
SNA - RDC (Rijnsburg) | 4 | - | 4 | SNA - DTC (Hijken) | 1 | - | 7 | |
Ritchie Wijnker | 1 | - | 1 | Ritchie | 1 | - | 1 | |
Raymond Koopmanschap | 1 | - | 1 | Raymond | 0 | - | 2 | |
Niels Weel | 0 | - | 2 | Niels | 0 | - | 2 | |
Stan Brink | 2 | - | 0 | Stan | 0 | - | 2 | |
SNA - Lent | 8 | - | 0 | SNA - Eureka (Landgraaf) | 6 | - | 2 | |
Ritchie | 2 | - | 0 | Ritchie | 2 | - | 0 | |
Raymond | 2 | - | 0 | Raymond | 2 | - | 0 | |
Niels | 2 | - | 0 | Niels | 1 | - | 1 | |
Stan | 2 | - | 0 | Stan | 1 | - | 1 | |
SNA - IJmuiden | 7 | - | 1 | SNA - ADC (Alphen a/d Rijn) | 5 | - | 3 | |
Ritchie | 1 | - | 1 | Ritchie | 2 | - | 0 | |
Raymond | 2 | - | 0 | Raymond | 1 | - | 1 | |
Niels | 2 | - | 0 | Niels | 0 | - | 2 | |
Stan | 2 | - | 0 | Stan | 2 | - | 0 | |
SNA - VGO (Hoog-Blokland) | 4 | - | 4 | SNA - WSDV | 4 | - | 4 | |
Ritchie | 1 | - | 1 | Ritchie | 2 | - | 0 | |
Raymond | 0 | - | 2 | Raymond | 0 | - | 2 | |
Niels | 1 | - | 1 | Niels | 0 | - | 2 | |
Stan | 2 | - | 0 | Stan | 2 | - | 0 | |
SNA - Zenderstad (IJsselstein) | 3 | - | 5 | |||||
Ritchie | 1 | - | 1 | |||||
Raymond | 0 | - | 2 | |||||
Niels | 0 | - | 2 | |||||
Stan | 2 | - | 0 |